zaprasza na webinar:

Jak pracować

metodą Montessori?

Nagranie otrzymasz

od razu po zapisie!

Zastanawiasz się jak zacząć pracować metodą Montessori? Jak poradzić sobie z wprowadzeniem ciszy w klasie i zapanowaniem nad porannym chaosem? Jak nauczyć się dawać dzieciom „zrobić to samemu” i jak nie zabić w nich ciekawości i samodzielności?

A może interesuje Cię to, jak przygotować przestrzeń i w jaki sposób tworzyć materiały rozwojowe dla dzieci? 

Podczas bezpłatnego webinaru, Ola i Marcin Sawiccy, podzielą się z Tobą doświadczeniami związanymi z prowadzeniem szkół Montessori, ale nie zapomną również o części poświęconej wprowadzaniu metody Montessori w domu.

Chętnie Ci w tym pomożemy!

Podczas webinaru dowiesz się:

Co nauczyciel lub rodzic powinien wiedzieć?

Co nauczyciel lub rodzic powinien umieć?

Co nauczyciel lub rodzic powinien zrobić

poznaj Olę i marcina!

Ola Sawicka

Nauczyciel Montessori, z dyplomem AMI (Assotiation Montessori International, 1993), z wieloletnią praktyką w szkołach Montessori w Warszawie, Krakowie oraz Beskidach. Studiowała nauczanie początkowe na Uniwersytecie Warszawskim oraz Educational Policy and Administration na Uniwersytecie w Amsterdamie. Propagator pracy z dzieckiem metodą Montessori przez rodziców w edukacji domowej. Inicjator Montessori OPEN SPACE oraz wykorzystania idei montessoriańskiej w ramach przygotowań do I Komunii Świętej, w ramach grup BARANKÓW.

Marcin Sawicki

Nauczyciel Montessori posiadający dyplom AMI od roku 1995. Pracował jako nauczyciel nauczania początkowego, historii, podstaw przedsiębiorczości. Miał przyjemność współtworzyć szkoły Montessori w Warszawie, Krakowie i na Żywiecczyźnie. Współprowadzi zespół 16 szkół, pracowni Montessori dla uczniów ED i projektu dla licealistów - Montessori Open Space.

Zapisz się na webinar! 🖥

Obiecujemy, że będzie to bardzo dobrze spędzona godzina Twojego życia! 

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności.