dobrze, że jesteś!

czekaliśmy na ciebie ❤️

Poniżej znajdziesz nagranie, które jest częścią naszego kursu. Postanowiliśmy je Tobie udostępnić w podziękowaniu za to, że jesteś na naszej liście mailingowej – mamy nadzieję, że to będzie dobrze spędzone 40 minut!

Jeśli po obejrzeniu, będziesz mieć ochotę na więcej materiałów dotyczących przestrzeni w kontekście metody Montessori, znajdziesz je:

 

👉🏻 w podcaście uSawickich, którego odcinki ukazują się co tydzień w środę na najlepszych platformach podcastowych, a wśród archiwalnych odcinków mamy kilka poświęconych przestrzeni

👉🏻 w Kursie Montessori Online, który na pewno kojarzysz, bo trafiłeś tutaj będąc zapisanym na nasz newsletter. Jeśli zastanawiasz się, czy warto zainwestować w nasz kurs, poniższe nagranie może Ci pomóc podjąć decyzję.

👉🏻 w artykułach na portalu Edukacja: można inaczej, gdzie znajdziesz bardzo ciekawe artykuły, które między innymi dotyczą właśnie tematu urządzania przestrzeni.

A teraz czas na wiedzę, wiedzę i jeszcze raz wiedzę!

Było warto? Mamy nadzieję, że tak! ❤️

Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu pod adresem informacje@kursmontessori.pl.

Zachęcamy również do uczestnictwa w Kursie Montessori Online, którego częścią jest zamknięta grupa uczestników, w której odbywają się regularne live z prowadzącymi, podczas których odpowiadają na pytania uczestników 👋

A może webinar?